Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

Sobota 23.6.

Příprava dráhy od 7:30 !!!

3. Čelákovice Open 1/5 OnRoad

Neděle 24.6.

3. Čelákovice Open Elektro

Ostatní akce na dráze

Sobota 16.6.

Závod XRAY Racing Series

(7:00 úklid a příprava dráhy)

Po skončení sezóny nás jako každý rok čekaly brigády na zazimování dráhy. Tentokrát jsme se pustili do empiru.

Po provedených opravách na depu jsme se začali obávat o uložení noh empiru v zemině. Už to bylo skoro jisté, že jejich stav se nebude lišit od stojek depa, tedy že nohy už před časem sublimovaly, ztratily se nebo jen shnily. Začali jsme vykopáním zadních noh a správná byla třetí možnost. Celý empir jsme podstojkovali, pomocí hydraulického zvedáku mírně nadzvedli a do zeminy jsme vybetonovali nové betonové základy pro nohy. Nohy jsme zkrátili nad zeminu a osadili do ocelových kotev zabetonovaných do základů. Jeden víkend nám zabraly nohy ve stráni za empirem. Do příští brigády Jirka Těhník vytvořil dřevěné bednění pro malé patky pod přední nohy a tak jsme hned další sobotu pokračovali v práci na předních nohách empiru. Beton jsme si v obou případech míchali sami, bylo ho málo a tak jsme si koupili hotový v pytlích. Je krásné a zábavné vidět, jak i míchání betonu může být i s mechanizací naprostá dřina, která zničí hotového chlapa na delší dobu.

Před zimou jsme stihli, co bylo v plánu, ale na jaře nás čeká ještě několik víkendů na dokončení údržbových prací na dráze.

Každá ruka se vždy hodí a tak na jarních brigádách každého přivítáme.

Pár fotografií z brigády je zde v galerii.

[mipfe]


Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy