Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

Čtvrtek 26.4. 17:00

Brigáda-příprava dráhy na sobotní otevření

Sobota 28.4.2018 9:00

Plánované otevření sezóny a  dráhy spojené s volným ježděním

Čtvrtek 3.5. 17:00

Brigáda-příprava dráhy na první závody

Sobota 5.5.

1. Čelákovice Open 1/5 OnRoad

Neděle 6.5.

1. Čelákovice Open Elektro

Ostatní akce na dráze

Sobota 12.5.

Závod XRAY Racing Series

7. závod Open EP letní sezóny 2015 (neděle Open EP)

Sobotní hezké teplé počasí se v neděli již neopakovalo. Chlad v depu byl citelný a po celý den se příliš neoteplilo. Na odbyt šel teplý čaj od Jany a i jiná zahřívadla. Po nezbytné prezenci a rozpravě jsme se pustili do jednotlivých rozjížděk. Podle předpovědi měl okolo druhé hodiny přijít déšť a tak jsme jezdili bez větších prodlev. Formule, kategorie Open EP a nakonec kategorie Hobby EP, tak se střídaly jednotlivé rozjížďky. Před polednem, při třetím kole rozjížděk, se u první skupiny desetin EP v druhé polovině jízdy spustilo z nebe drobné mžení, které vydrželo do poloviny jízdy druhé skupiny desetin EP. Takže ve výsledku měla celá kategorie u této rozjížďky stejné podmínky. Dráha rychle vyschla během pár minut a tak se pokračovalo dále už bez problémů. Předpověď meteorologů se nakonec nevyplnila a my mohli v klidu dokončit předposlední závody letní závody elektrických desetin. Po celý den se bylo na co dívat a některé souboje byly hodně napínavé. O tom, že je třeba jet stále naplno, a že o pozici může rozhodnout i jen krátké zaváhání, všechny přesvědčil souboj „dýdžeje“ (DJW) s Honzou Kaninou, který po 24 minutách vyzněl příznivěji pro DJW jen o pouhých 0,329 vteřiny. Dohromady 20 jezdců ve třech kategoriích si nakonec dojelo pro své body do našeho hodnocení letního poháru. Po všech odejetých rozjížďkách se v jednotlivých kategoriích rozdělili poháry následně:

F1

1. Jakub Roček; 2. Jan Kraft; 3. Jiří Těhník


Hobby EP

1. Tomáš Voborský; 2. Milan Hanuš; 3. Lukáš Holub jun.

Junioři:

1. Lukáš Holub jun. (3); 2. Filip Sládek jun. (4)


Open EP 1:10

1. Martin Kořínek; 2. Martin Sládek; 3. DJW

Junioři:

1. Jakub Novák jun. (8)


Janě již tradičně za všechny děkuji za výborný oběd včetně zákusků, které jsou i dílem její dcery Petry. Chladné povětří více svědčilo teplým nápojům a Jana se jako vždy snažila vyhovět každému našemu přání, co se týká stravování. Janina kuchyně je vždy milým zpříjemněním dne.

Bohužel jsme někde mezi drahou a domovem ztratil fotoaparát a tak se Vám omlouvám, že je ze závodu málo fotografií. Děkujeme všem za skvělou atmosféru během celého dne a těšíme se se všemi na viděnou na naší dráze na posledních závodech letní sezóny, kdy dojde i na celkové vyhlášení výsledků celé letní sezóny.

[mipfe]

Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy