Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

Čtvrtek 26.4. 17:00

Brigáda-příprava dráhy na sobotní otevření

Sobota 28.4.2018 9:00

Plánované otevření sezóny a  dráhy spojené s volným ježděním

Čtvrtek 3.5. 17:00

Brigáda-příprava dráhy na první závody

Sobota 5.5.

1. Čelákovice Open 1/5 OnRoad

Neděle 6.5.

1. Čelákovice Open Elektro

Ostatní akce na dráze

Sobota 12.5.

Závod XRAY Racing Series

Druhé závody zimní sezóny

Druhou adventní sobotu jsme sešli na druhém závodu našeho zimního poháru. V sokolovně bylo teplo, zima ještě pořádně nezačala a ani nenastal čas, kdy se pro sníh nedá zastavit na hlavní ulici. V sokolovně se sešlo 26 jezdců, kteří byli přihlášeni do třech kategorií. Junioři jeli v kategorii hobby a také v kategorii mini off road, dvoukolky.

Po postavení dráhy začaly tréninkové jízdy a tak si každý zkusil projet dráhu ještě před rozpravou. Po rozpravě jsme začali s rozjížďkami. Jedna skupina kategorie hobby, tři skupiny formulí a na závěr skupina mini off roadů. Vždy s malou prodlevou pro postavení překážek na dráze. Vše se odbývalo takřka ve svižném tempu a tak jsme měli okolo poledne odjeté rozjížďky a jely se finálové jízdy. Celý závodní cyklus byl přerušen jen na chvíli pauzou na dovezený oběd. Celý den proběhl v klidu bez nějakého narušení a tak ještě před čtvrtou hodinou jsme vyhlašovali vítěze jednotlivých skupin. A tak pro rychlý přehled uvádím ještě krátkou rekapitulaci


F1

1. Libor Prchal; 2. Ivo Trojan; 3. Tomáš Sedláček


Hobby EP

1. Martin Kučera; 2. Jiří Těhník; 3. Jan Prchal jun.

Junioři:

1. Jan Prchal jun. (3); 2. Marek Würstl jun. (4); 3. Lukáš Holub jun. (5)


Mini Off Road 1:18

1. Viktor Vyhnálek jun.; 2. Miloslav Pfeffer; 3. Filip Krutil

Junioři:

1. Viktor Vyhnálek jun. (1); 2. Ríša Vyhnálek jun. (8)


Na dalším závodu našeho poháru se sejdeme již v novém roce 2015. Všem Vám přeji úspěšné vkročení do nového roku, štěstí a zdraví a mnoho úspěšných závodů ať již na podnicích pořádaných naším klubem či na jiných závodních drahách ostatních klubů. Určitě se s Vámi všemi těšíme na další setkání v zimní sezóně 2014-2015.

Na viděnou s Vámi všemi na příštích závodech.

Fotografie včetně stupňů vítězů naleznete zde.

[mipfe]


Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy