Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

Sobota 6.10.

9. Čelákovice Open 1/5 OnRoad

Neděle 7.10.

8. Čelákovice Open Elektro

Ostatní akce na dráze


Únorové závody zimní sezóny

Únorovým závodům opět vévodila kategorie Mini Off Road, která se také v zimě v sokolovně jede nejdéle z našich pořádaných zimních závodů. Sedm jezdců se třemi juniory spolu soutěžilo na obvyklé, terénními stupni a pokličkami upravené trati, o výsledné pořadí. O umístění rozhodují čtyři nejlepší výsledky a tak se každý snaží až do posledního kola.

Kategorie Hobby byla obsazena čtyřmi jezdci a i přes rozdělení do dvou skupin se obě dvojice honily každou rozjížďku. Rozdělení prospělo i soutěžnímu duchu. Jirka s Honzou tvořili jednu dvojici, Lukáš s Jakubem druhou. Dvojice byly vyrovnané co se týká výkonnosti a tak se závodilo a bylo se na co dívat. Formule, tentokrát ve třech, měly pro mne od začátku jasné pořadí na posledním místě. Tedy mé místo.

Opět dorazilo několik fanoušků i když tentokrát z řad příbuzenstva. Junioři jako vždy oživovali naše pole závodníků a vede se jim celkem dobře.


Pro rychlou informaci uvedu ještě výsledky dne:

F1

1. Jakub Roček; 2. Petr Pšondr; 3. Miloslav Pfeffer


Hobby EP

1. Jiří Těhník; 2. Jan Kraft; 3. Lukáš Najbrt

Junioři:

1. Jakub Olšaník jun.


Mini Off Road 1:18 2WD

1. Miloslav Pfeffer; 2. Jaromír Trégr; 3. Petr Vyhnálek

Junioři:

1. Viktor Vyhnálek jun. (4); 2. Jakub Trégr jun. (6); 3. Ríša Vyhnálek jun. (7)


Fotografie z vyhlašování vítězů naleznete zde.

[mipfe]

Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy