Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

Čtvrtek 13.9. 17:00

Brigáda - příprava dráhy

Sobota 15.9.

8. Čelákovice Open 1/5 OnRoad

!! Společná akce GP 2018 Large Scale 1:5 pořádaná s Modelklub Svitavy !!

Neděle 16.9.

7. Čelákovice Open Elektro

Ostatní akce na dráze


Open GP 13.8.

Po ránu se na dráze sešli tentokrát jen čtyři jezdci Po deváté hodině jsme začali jezdit a ladit podvozky, v klidu a pohodě. Nejprve jen v rámci tréninku bez měření, kdy jsme si snažili nastavit své modely. Rozjížďky jsme jeli jen tak pro sebe, když jsme se chtěli projet. Pevný řád ve čtyřech se lehce ohne a přizpůsobí tomu, jak se nám chce. Rozjížďky jsme stihli odjet před pravidelným poledním tichem. Finálovou jízdu jsme začali asi až o půl druhé. Jirka nám po startu poodjel a jel si na čele, osobně jsem se stíhal s Mílou Stehlíkem. Bohužel jsme se spolu dvakrát střetli a ta druhá kolize mne opravdu velmi mrzela. Jirka nám už hodně odjel a přiblížit se k němu bylo nemožné, tak byl vítěz od začátku znám.

Pro úplnost ještě rekapitulace výsledků:

Open GP 1:5

1. Jiří Těhník; 2. Miloslav Pfeffer; 3. Zdeněk Kaláb


Open EP 14.8.

Nedělní závody byly nejsilněji obsazenými závody za celou sezónu. 9 pilotů kategorie F1, 13 jezdců kategorie Hobby a 18 jezdců v kategorii Open EP. Skvělá Hanka v kantýně a výhled na dobré počasí, to byla slibná vyhlídka na krásný závodní den. Po prezentaci a rozřazení do skupin jsme spustili kolotoč závodů. Celý den probíhal v pravidelném rytmu a nic nebránilo klidnému průběhu. Tak se střídaly jednotlivé rozjížďky a vše běželo v klidu. Po rozřazení do finálových rozjížděk se spustilo kolo dalších jízd a bojovalo se o každé místo. Nakonec jako vždy o výsledcích rozhodl počítač časomíry, který vše jednoduše setřídí.

Takže uvedu ještě výsledky celého dne:

F1

1.Jan Kraft; 2. Michal Kneys; 3. Michal Prchal

Junioři:

1. Jan Prchal jun. (4)


Hobby EP

1. Tomáš Voborský; 2. Jakub Kneys jun.; 3. Pospíchal Jiří

Junioři:

1. Jakub Kneys jun. (2); 2. Holub Lukáš jun.(8); 3. Gareis Filip jun.(9)


Open EP 1:10

1. Vyšín Jiří; 2. Matěj Šulc jun.; 3. Král Jiří

Junioři:

1. Matěj Šulc jun. (2)


Těším se se všemi na viděnou na dalších závodech našeho poháru Open EP.
[mipfe]

Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy