Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

POZOR ZMĚNA TERMÍNU


Čtvrtek 5.12 - schůze 19:00

Pravidelná schůzka vedení klubu v restauraci Zátiší.

Ostatní akce na dráze


Druhé závody letní sezóny 2018

Open GP

Po úspěšných prvních závodech se na druhé nedostavil Tomáš, který dal přednost pouťovým Domažlickým koláčům a návštěvě rodičů. Příště už zase bude. Zatím se také na naší dráze neukázali žádní kluci z Rakovníka, kteří byli dobrými parťáky i soupeři v minulé sezóně. Míla Stehlík měl službu a tak měl dorazit až po 12 hodině a tak jsme si dali dopoledne jen dvě rozjížďky a třetí až po polední pauze už s Mílou. Finálovou jízdu jsme startovali krátce po druhé hodině a bohužel pro mne osobně velice rychle skončila. Rozlomené duralové přední spodní rameno po délce těhlice tak, že se úplně vytrhlo, mě krátce po startu donutilo odstoupit ze závodu. Ostatní pokračovali v šíleném tempu a tak první tři měli po 30 minutách odejeto 72 kol. Odstup 5 a 12 sekund mezi prvním a druhým, respektive třetím je nádherný výsledek. Pro úplnost uvedu ještě výsledky dne:


Open GP 1:5

1. Miloslav Stehlík; 2. Jiří Těhník; 3. Tomáš Kaláb


Open EP

Registrace na nedělní závody proběhla již s nově zařazenou kategorií 13,5T Stock, do které se přihlásilo 7 jezdců. V dalších kategoriích bylo 4, 5 a 7 přihlášených. Účast tak byla obdobná, jako na zahajovacích závodech. Od 9 hodin jsme rozjeli první kola jízd a přes malou přestávku v poledne, na krátké občerstvení, se pokračovalo v rytmu asi 55 minut na jedno kolo rozjížděk. Velký souboj se odehrával v kategorii 1:10 Open, kde byly výsledky po celodenních jízdách dost těsné. Celý den vládla na dráze pohodová nálada a každý si užíval nejen krásný slunečný den, ale i závody s dobrými, vyrovnanými soupeři. Protože i tentokrát Hanka přispěla svým kuchařským uměním k dobré náladě, celý den jsme dobře ukončili vyhlášením výsledků. Které zde pro vás také pro přehlednost uvádím:


F1

1. Aleš Matiášek; 2. Marek Vácha; 3.Jaromír Trégr


Junioři:

1. Jakub Trégr jun. (5)


Hobby EP


1. Karel Štěpánek; 2. Lukáš Holub jun.; 3. Stanislav Beldík


Junioři:

1. Lukáš Holub jun. (2)


Open EP 1:10

1. Karel Doležal; 2. Jan Kanina; 3. Miroslav Loupý


Junioři:

1. Jakub Doležal jun. (6)13,5T Stock

1. Karel Štěpánek; 2. Jan Neuwirth; 3. Jiří Těhník


Do dalších, třetích závodů bude delší prodleva, jedou se už o víkendu 23. až 24. června a tak se na vás už teď těšíme a na dalších závodech.


[mipfe]

Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy