Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

POZOR ZMĚNA TERMÍNU


Čtvrtek 5.12 - schůze 19:00

Pravidelná schůzka vedení klubu v restauraci Zátiší.

Ostatní akce na dráze


Třetí závody letní sezóny 2018

Open GP

Třetí závody našeho poháru byly celkem úspěšné počtem účastníků. Do závodu se ráno registrovalo celkem 9 jezdců, což je v současné době dost. Chladnější počasí nám přálo, rosničkáři nevyhrožovali deštěm. Rozjížďky, dvě před obědem a třetí po společném obědě a nastalo rozřazení do finálové jízdy. Bohužel Jirka Těhník měl nějaký problém s modelem a tak nakonec na finálovou jízdu nenastoupil. Těsně před startem se zatáhlo a drobně zamrholilo, až jsem uvažoval o vyhlášení mokrého závodu. Nakonec začalo foukat a mrholení ustalo a tak byla dráha během chvíle suchá. Startovalo se sice ještě na vlhkém povrchu, ale šlo u několik kol a dráha vyschla. Zajímavý závod bez zbytečných kolizí a karambolů, i když během finálové rozjížďky postupně odstoupil Lukáš Najbrt, Tomáš Kupilík Zdenek a Tomáš Kalábové, takže nakonec dojížděli jen čtyři jezdci. Přesto tento den považuji za vydařený. Pořadí nakonec dopadlo následně:

Open GP 1:5

1. Miloslav Stehlík; 2. Michal Kneys; 3. Miloslav Pfeffer


Open EP

Trochu horší počasí a vyhlídka na odpolední déšť velely celému závodu. Bez zbytečných prodlev jsme po nutné registraci a následné rozpravě začali jezdit. Vše šlo jako na drátku, „desetiny, hobíci, formule a stocky“ se pravidelně střídaly a bylo se na co dívat. Zajímavé souboje a vyrovnané jízdy, sportovní zápolení a dobrá nálada všech hnala celý den program vpřed a tak se nám podařilo utéci před deštěm. Ten nás zastihl až při úklidu dráhy po odjezdu soutěžících jezdců. Pocit z dobrého dne ale zmizet nemohl. Vyhlášení výsledků klasicky na bedně a pro vás ještě přehledné uspořádání stupňů vítězů:

F1

1. Miloslav Pfeffer; 2. Lukáš Holub jun.; 3.Jakub Roček

Junioři:

1. Lukáš Holub jun. (2); 2. Jakub Olšaník jun. (5)


Hobby EP

1. Karel Štěpánek; 2. Jiří Pospíchal; 3. Petr Koleška


Open EP 1:10

1. Karel Doležal; 2. Jan Kanina; 3. Miroslav Červ

Junioři:

1. Jakub Doležal jun. (4)


13,5T Stock

1. Karel Štěpánek; 2. Jan Neuwirth; 3. Jiří Těhník


Krásný začátek prázdnin a dovolených a příště opět na viděnou.

[mipfe]

Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy