Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

Čtvrtek 13.9. 17:00

Brigáda - příprava dráhy

Sobota 15.9.

8. Čelákovice Open 1/5 OnRoad

!! Společná akce GP 2018 Large Scale 1:5 pořádaná s Modelklub Svitavy !!

Neděle 16.9.

7. Čelákovice Open Elektro

Ostatní akce na dráze


Zahájení letní sezóny 2016

Open GP

Letní sezónu jsme zahájili za pěkného počasí. Sobotních závodů se zúčastnilo šest jezdců a každý z nás se těšil na nastávající sezónu. Dopolední rozjížďky proběhly v klidu a tak jsme po povinném poledním klidu mohli jet finálovou jízdu. Dobře rozjetý závod se postupně měnil v závod o dojetí. Technické problémy potkaly všechny, kromě prvních dvou jezdců. Přesto to byl krásný závod a napínavý v některých okamžicích až do posledních minut, o druhém místu nakonec rozhodla baterie ve vysílači pilota. Necelé tři minuty před koncem dalo krátké zabrnění v ruce jezdce jasně najevo, že jsou baterie prázdné a pokračování v jízdě znamená riskovat model třeba zrovna na rovince.

Pro pořádek tedy ještě výsledek sobotních závodů:


Open GP 1:5

1. Miloslav Stehlík; 2. Zdeněk Kaláb; 3. Miloslav Pfeffer


Open EP

Nedělní závody zahájily letní sezónu v kategoriích Open EP 1:10, F1, a Hobby EP. Účast nebyla při prvních závodech nejsilnější, ale atmosféra byla přesto dobrá. Krásný den, opravené depo a nová sezóna, to vše přispělo k dobré náladě celého dne. Závody se opět jedou již známým způsobem, tři rozjížďky, rozřazení a následují další tři finálové rozjížďky. Výsledek se pak počítá ze čtyř nejlepších rozjížděk z celého dne. Závody jezdíme v pořadí Open EP 1:10, F1 a Hobby EP.

Smutným bodem našich závodů je naše uzavřená kantýna. Každý z nás oplakává loňské snídaně od Jany a pak skvělé obědy i moučníky.

Závody proběhly v klidu a přátelské atmosféře. Celý program dne jsme ukončili okolo třetí hodiny odpolední vyhlášením výsledků, které zde pro úplnost uvádím:


F1

1. Jan Kraft; 2. Jakub Roček; 3. Miloslav Pfeffer


Hobby EP

1. Voborský Tomáš; 2. Milan Hanuš; 3. Lukáš Najbrt

Junioři:

1. Lukáš Holub jun. (4); 2. Jakub Trégr jun.(7)


Open EP 1:10

1. Petr Grof; 2. Miloslav Kliský; 3. Tomáš Voborský


Fotografie ze závodů jsou v galerii.

[mipfe]

Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy