Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

POZOR ZMĚNA TERMÍNU


Čtvrtek 5.12 - schůze 19:00

Pravidelná schůzka vedení klubu v restauraci Zátiší.

Ostatní akce na dráze


Příjezd k dráze a parkování

Pro snazší orientaci jsme připravili jednoduché mapky. Přístup k dráze je z ulice Ve Vrbí, do které lze se zvýšenou opatrností sjet z ulice Rybářská.

GPS souřadnice dráhy: 50°9'54.603"N, 14°44'59.536"E

Upozorňujeme na to, že ulice Ve Vrbí je slepá a parkovací prostor okolo brány do areálu je tak velice omezený. Vzhledem k tomu, že ulice je intenzivně využívána chodci a cyklisty s malými dětmi, dbejte zvýšené opatrnosti a respektujte dopravní značení. Místo často kontroluje městská policie, a mnohdy i na podněty místních občanů.


Zaparkovat, nebo po vyložení "vybavení" u areálu přeparkovat, můžete celkem pohodlně jak v ulici Rybářská, tak i ulici Na Stráni. Vstup do areálu je pak v dosahu 50-100m chůze. Do ulice  Rybářská se snadno dostanete přímo z náměstí 5. května, které je centrem Čelákovic. Pokud se chcete vyhnout možnému bloudění v jednosměrkách, je to spolu s možným příjezdem ulicí Na Stráni, nejjednodušší varianta.

K celkové orientaci  může napomoci i následující mapka:

Fotografický detail:


Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy