Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

POZOR ZMĚNA TERMÍNU


Čtvrtek 5.12 - schůze 19:00

Pravidelná schůzka vedení klubu v restauraci Zátiší.

Ostatní akce na dráze


Závěrečné výsledky letní sezóny 2017

Open GP

Naplánovaných devět závodů se odejelo na suchu. Je to již několikátá sezóna, kdy jsme na naší dráze v dané kategorii nemuseli rušit kvůli špatnému závodu žádný závod. V případě pětin je rušení nezvyklé, dají se jet i mokré závody, ale ani ty jsme za celý rok nevyhlásili. K odejetému ročníku ještě informace. Celkově se na startovní listině objevilo 15 jmen, nejpočetnější byla skupina spřáteleného modelářského z Rakovníka. Z devíti závodů se každému škrtal nejhorší výsledek, který tak nebyl započítán do celkového bodového ohodnocení. V případě, že někomu nějaký závod chyběl, byl tento tím nejhorším výsledkem a žádné body se mu neodečítaly.

Výsledné pořadí kategorie Open GP za celou sezónu je následující:

Open GP 1:5

1. Miloslav Stehlík; 2. Jiří Těhník; 3. Miloslav Pfeffer

Open EP

V našem poháru Open EP jsme z klimatických důvodů museli zrušit závody, které se měly konat v neděli 23.července. Tento závod byl zrušen na místě kvůli dešti a do výsledného pořadí se tak nezapočítává nikomu. Celkové výsledné pořadí se počítá tak, že se škrtá nejhorší výsledek z odejetých osmi závodů. V případě, že jezdci chybí jeden nebo více závodů, žádný závod se mu neškrtá a započítávají se mu všechny body.

V kategorii Open EP 1:10 se závodů aspoň jednou zúčastnilo 19 jezdců, v kategorii Hobby EP pak na startu závodu stanulo minimálně jednou 12 jezdců.

V kategorii F1 byl, kromě již zmiňovaného závodu 23.07., zrušen ještě jeden závod, a to závod  konaný v neděli 13.srpna.  V tomto termínu se k závodu F1 registroval pouze jeden účastník, a tak byl termín tohoto závodu na místě zrušen a není započítáván do celkových výsledků. V kategorii F1 se tak hodnotí jen sedm závodů z plánovaných devíti. I v této kategorii se všem jezdcům škrtá jen jeden nejhorší výsledek a ostatní bodové ohodnocení je započteno do celkového hodnocení.

Kategorie F1 byla navštívena aspoň jednou celkem sedmi jezdci.

Celkové výsledky v jednotlivých kategoriích v letní sezóně jsou následující:

F1          

1. Miloslav Pfeffer; 2. Jaromír Trégr; 3.Vladimír Šulc

Junioři:

1. Jakub Trégr jun. (5)

Hobby EP

1. Lukáš Najbrt; 2. Martin Doležán; 3. Pavel Kejdana st.

Junioři:

1. Lukáš Holub jun. (4); 2. Jakub Trégr jun.(10-12); 3. Jakub Olšaník jun. (10-12)

Open EP 1:10

1. Miroslav Červ; 2. Matěj Šulc jun.; 3. Miroslav Loupý

Junioři:

1. Matěj Šulc jun.(2); Jakub Doležal jun.(16)

Vyhlášením výsledků dne 1.října se uzavřela další závodní sezóna, již 12. v pořadí. Další závody nás čekají až v příštím roce, v ročníku 2018. Do té doby vám všem přejeme mnoho úspěchů v jiných závodech a těšíme se s vámi na viděnou příští rok opět na naší dráze. [mipfe]

Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy