Kalendář pro sezónu 2020

Je připraven a schválen kalendář na sezónu 2020. Můžete si stáhnou i PDF verzi. Členy klubu upozorňujeme, že první brigáda je naplánována na první jarní den – sobotu 21.3.

* * *

*****************************************************

VÍTEJTE V NOVÉM ROČNÍKU ČELÁKOVICE OPEN 2020

*****************************************************

* * *

Kamarádi modeláři,

vítáme vás v další modelářské sezóně 2020 na našich stránkách. Přejeme všem vše nejlepší v novém roce a hned pro vás máme několik informací.

Tou nejlepší je asi informace, že dráha bude s jistotou fungovat minimálně další tři roky. V současné době již pro vás připravujeme kalendář závodů na letošní sezónu. Formát závodů zůstává zachován, včetně jednotlivých kategorií. Pokud máte nějaké návrhy, požadavky nebo připomínky k technickým pravidlům, můžete nám zaslat vaše nápady. Sobota bude nadále ponechána pro GP 1:5, nedělní závody se ponesou v duchu elekter poháru EP.

Členům klubu připomínám povinnost zaplacení členských příspěvků, které neměníme a jsou i pro tuto sezónu 2.000,- Kč. Pravděpodobně již v průběhu března začneme s brigádami, ale to dáme včas vědět. Dráha potřebuje odpracovat nějaké hodiny, aby nám všem dále sloužila k naší společné radosti.

Ještě jednou vše nejlepší v nové sezóně 2020 vám přeje RC klub Čelákovice a těšíme se na vás.

* * *