Kalendář závodů 2024

Zdravím vás kamarádi modeláři, máme pro vás kalendář na letošní sezónu našeho poháru Čelákovice Open. snažili jsme se jako každý rok zohlednit i závody mimo naši dráhu, které pořádají jiné kluby na svých drahách. Jako již několik sezón zachováváme formát sobotních závodů poháru Open GP se spalovacími motory a nedělní závody Open EP s elektrickými motory. Věřme, že jsme se s plánováním trefili do nálady svatého Petra s jeho představou o počasí, a že nám bude příznivě nakloněn. Přihláškový systém brzy zprovozníme a bude Vám jako vždy k dispozici.

v kalendáři je počítáno i s náhradním termínem, který doufám nebudeme muset využít, protože nám bude celý rok přát počasí. Pro účastníky poháru Open GP jedna podstatná informace, v průběhu sezóny se jeden závod pojede na dráze ve Svitavech jako vnořený závod do jejich poháru. Na konkrétním termínu se domluvíme během začátku sezóny.

Nyní již jen doufejme, že se nám na našich brigádách podaří připravit naši dráhu na sezónu. Pustili jsme se do opravy podlahy empiru, protože to již vypadalo trochu nejistě. Až budeme malovat dráhu, uvítáme jistě více dobrovolníků, kteří nám s tím pomohou. Vše děláme svépomocí v celkem úzkém okruhu účastníků, dalo by se říci, že naše brigády jsou takové komorní co do počtu pracujících lidí, kteří jsou pro vás ochotni přiložit ruku k dílu. Zatím všem přeji klidnou přípravu na novou sezónu 2024.